Navigation


RSS: NovinkyNAVON - prenosné navigácie

Akcia: Herná konzola k navigáciám Becker
navon logo

Prenosné navigácie NAVON ako prvé prinášajú novú navigačnú platformu iGO Primo. iGO Primo je novou vlajkovou loďou spoločnosti Nav N Go. iGO Primo kombinuje jednoduchosť ovládania prevzatú z iGO Amigo, resp. iGO My Way 2009 spolu s množstvom pokročilých funkcií a možností z iGO8. Zároveň iGO Primo prináša mnoho úplne nových funkcií a vylepšení. GPS navigácie s iGO Primo sú vďaka jednoduchému intuitívnemu prostrediu ideálne pre každého používateľa, či už pre začiatočníkov, ktorí navigáciu doteraz nevlastnili, alebo pre profesionálnych vodičov, ktorí využívajú pokročilé funkcie. Pre profesionálnych vodičov nákladných áut, kamiónov, autobusov a pod. sú určené navigácie s navigačným softvérom iGO primo Truck, ktorý obsahuje špeciálne funkcie a špeciálne mapy pre nákladnú dopravu.

Nové modely Navon vo verzii Plus 2014 prinášajú tieto vylepšenia:

 • Najnovší navigačný softvér iGO primo 2.0,
 • výkonný GPS chipset MSTAR, (800MHz u 5" navigácií),
 • kvalitnejší displej a ostrejší zvuk,
 • 8GB pamäť pre mapy 4GB interná pamäť + 4GB Flash (akcia)

Novinky vo verzii iGO primo 2.0 - Inteligentná Navigácia

iGO primo vo verzii 2.0 prináša nové funkcie pre inteligentnú navigáciu, ktoré umožňujú používateľom používať pokročilé navigačné funkcie pri zachovaní jednoduchého ovládania. iGO primo 2.0 spája obsah nahraný v navigácii (mapy, body záujmu - POI...) a aktuálnu situáciu na ceste (aktuálna rýchlosť, dopravné správy...) na analýzu a výpočet najvhodnejšej trasy do cieľa. Na základe týchto údajov napríklad softvér dokáže zistiť zápchu na diaľnici alebo v meste aj keď nie je zápcha hlásená službou "Traffic". Namiesto slepého pokračovania v naplánovanej trase, iGO primo 2.0 neustále prepočítava všetky možnosti. Ak napríklad zídete z diaľnice pred plánovaným výjazdom, iGO sa snaží zistiť prečo (zápcha, čerpacia stanica, odpočívadlo, reštaurácia...). iGO primo 2.0 ponúka tieto návrhy decentným spôsobom. Namiesto preklikávania sa množstvom funkcií, vodič jednoducho prijme prepočítanú trasu, ktorá sa zobrazí na obrazovke. 

Súčasťou funkcie Inteligentná Navigácia je tiež pomoc pri parkovaní v okolí cieľa. Namiesto prehľadávania v databáze bodov záujmu - POI, iGO primo 2.0 ponúkne pomoc pri hľadaní vhodného parkoviska.

4 navigácie v jednej - Multipoužívateľské prostredie

iGO primo 2.0 prináša tiež multipoužívateľské prostredie. Využitie nájde najmä vo firmách, kde až 4 používatelia môžu zdieľať navigáciu bez toho, aby sa navzájom ovplyvňovali. Každý vodiť si môže totiž vytvoriť vlastný profil s nastaveniami. Je to, ako keby Ste mali 4 navigácie v jednej. Rôznym používateľom sa tak nepletú nastavenia svojich kolegov, história alebo napr. databáza zákazníkov. Pri súkromnom použití, môže mať každý člen rodiny svoj vlastný účet, alebo si môžete vytvoriť profil pre firemné a súkromné použitie.

Green routing

Green Routing

Nová funkcia Green routing spočíta náklady, spotrebu a emisie na danú trasu a popri zvolenom nastavení (rýchla, krátka, jednoduchá…) ponúkne túto ekologickú alternatívu. Pri plánovaní trasy uvidíte, koľko € ušetríte, o koľko litrov miniete menej paliva a o koľko emisií menej vyprodukuje vaše auto. Jedným kliknutím môžete zmeniť naplánovanú trasu na „zelenú”, alebo sa dá preddefinovať Green routing ako predvolený spôsob plánovania trasy. S navigáciou Navon s iGO primo od verzie 1.2.1 budete presne vedieť, koľko Vás stojí každá cesta.

Aktuálne modely GPS navigácií NAVON predstavujú ultra-tenké modely s 3,5", 4.3" a 5" LCD displejom. Všetky modely sa vyznačujú precíznym spracovaním a elegantným designom. Kvalitný hardvér v spojení s vynikajúcim navigačným softvérom iGO Primo a podrobné mapy celej Európy a Ruska s aktualizáciou máp v cene vytvárajú dokonalý produkt s jednoduchým ovládaním, maximálnou funkčnou výbavou a nádherným 3D prostredím, ktorý ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci.

TIP redakcie PC REVUE

V augustovom vydaní magazínu PC REVUE bol uverejnený článok „Navigátor pre každého“, v ktorom GPS navigácia NAVON N660 s navigačným softvérom iGO primo získala ocenenie TIP redakcie. Týmto ocenením sa môžu pýšiť len tie najlepšie produkty, ktoré patria na slovenskom trhu medzi poprednú špičku.

Prečítajte si článok tu

Aktuálne modely v ponuke

Novinka: iGO primo teraz aj v 7" tablete Navon Platinum Explorer!

NAVON N490 Plus - 4,3" LCD, ultra-slim, MSTAR 800, 8GB, štandardná výbava
NAVON N670 Plus - 5" LCD, ultra-slim, MSTAR 800, 8GB, štandardná výbava
NAVON N760 Plus - 5" LCD, ultra-slim, MSTAR 800, 8GB, rozšírený digitálny obsah, Bluetooth Handsfree, dopravné informácie RDS-TMC, FM transmitter (vysielač)
NAVON N760 Plus Truck - špeciálna verzia pre nákladné autá - 5" LCD, ultra-slim, MSTAR 800, 8GB, rozšírený digitálny obsah, Bluetooth Handsfree, dopravné informácie RDS-TMC, FM transmitter (vysielač)
Nové! NAVON Platinum Explorer - 7" LCD 800x480 Multitouch, Android 4.0, ARM Cortex 8, 8GB pamäť, Wifi b/g/n, FM transmitter

Vyberte si svoj model:

Výbava/LCD

4,3”

5”

7

Štandard

N490 Plus

N670 Plus

 

 

Bluetooth, RDS-TMC, FM transmitter*

-

N760 / N760 Truck

Platinum Explorer

* - Platinum Explorer má FM Transmitter a Wifi

Prečo NAVON?

- Úzka spolupráca medzi spoločnosťou Nav N Go a značkou NAVON zaručí používateľom posledné inovácie softvéru iGO vo svojich navigátoroch.
- Vysokokvalitný hardvér (PNA), elegantné balenie a návod v slovenčine sú samozrejmosťou.
- Jednoduchá aktualizácia prostredia a máp cez portál Naviextras.com (podobne ako pri iGO 8).
- doživotná aktualizácia máp v cene GPS navigácie (neplatí pre modely "Truck")

Mapové pokrytieK navigáciám Navon N490 Plus, N670 Plus a N760 Truck okrem podrobného pokrytia celej Európy aj podrobná mapa Ruska!

Porovnanie s konkurenciou

- Navigácie NAVON sú vybavené najnovšou verziou softvéru iGO primo. iGO primo sa vyznačuje jednoduchým používateľským prostredím a množstvom pokročilých funkcií. Teraz sa už nemusíte rozhodovať, či chcete navigáciu jednoduchú na ovládanie alebo s viacerými funkciami. Môžete mať oboje.
- Prepojenie na portál www.naviextras.com Vám umožní nielen jednoduchú aktualizáciu máp a softvéru, ale môžete si tu dokúpiť mapy celého sveta a ďalší obsah. V cene navigácie máte bezplatnú aktualizáciu máp až na 12 mesiacov.
- Možnosť prenájmu máp. Chystáte sa do exotickej destinácie, pričom viete, že je málo pravdepodobné, že sa tam ešte niekedy vrátite. Mapy si v tomto prípade nemusíte kupovať, môžete si ich iba prenajať za zlomok ceny.
- Podrobný digitálny obsah. Základom dobrej navigácie sú podrobné mapy. V navigáciách NAVON však dostanete nielen kvalitné mapy celej Európy, ale navyše obsahujú aj databázu popisných čísel a bodov záujmov - POI. Tam, kde Vás iné navigácie dovedú iba na konkrétnu ulicu, Vás navigácia NAVON dovedie presne pred vchod. Rozdiel pocítite tiež pri vyhľadávaní bodov záujmu POI. iGO primo obsahuje tiež databázu dopravných značiek (výstrah) FDA, takže Vás upozorní napr. na plnú čiaru pri predbiehaní, ostrú zákrutu a pod. Trasy sú plánované podľa vyťaženosti ciest v priebehu dňa. Verzia Truck pre nákladné autá obsahuje tiež databázu nákladných cestných atribútov FTR a ako bonus obsahuje aj podrobnú mapu Ruska. "Čerešniškou na torte" je detailný 3D reliéf krajiny (celého sveta), 3D budovy a 3D body záujmu POI.
- Multimediálne funkcie. Navigácie NAVON sú vybavené aj multimediálnymi funkciami, ako je prehrávanie filmov, hudby, prezeranie fotografií a textov. Priamo navigačný softvér iGO primo má vstavaný prehliadač obrázkov, na ktoré dokáže aj navigovať.

Akcia!

Najrýchlejšie navigácie s iGO: 800 MHz procesor a 8GB pamäť pre mapy!

Vývoj posledných generácií navigácií Navon:

Predinštalovaná databáza bezpečnostných a rýchlostných kamier (radarov)!

Nové modely navigácií Navon Plus 2014 s rozšírenou 8GB* pamäťou pre mapy a digitálny obsah dostanete iba u nás s predinštalovanou databázou bezpečnostných a rýchlostných kamier (radarov).

* - Garantujeme dostatočnú kapacitu pre aktualizácie máp EU do roku 2018!

Viac o bezpečnostných kamerách.

Databáza dodávaná v rámci akcie obsahuje cca 80000 položiek v rámci Európy. Upozornenia sú rozdelené do kategórií:

 • Rýchlostná kamera
 • Mobilná rýchlostná kamera
 • Vstavaná rýchlostná kamera
 • Semafórová kamera
 • Železničné priecestie
 • Zóna s vysokým výskytom nehôd
 • Školská zóna
 • Nemocnica, prvá pomoc
 • Hasičská stanica
 • Nebezpečná oblasť

Pre každú kategóriu si môžete nastaviť typ upozornenia (obrazové, zvukové) a kedy sa má upozornenie zobraziť (pri každom priblížení alebo iba pri prekročení rýchlosti).

Editor

Ak objavíte vo svojom okolí nový radar alebo nebezpečenstvo na ceste, môžete využiť integrovaný editor pre pridávanie vlastných upozornení.

 

 

Viete, že iba u nás si môžete objednať navigácie s UpToDate?

Čo je to UpToDate? Navigácie prichádzajú od výrobcu s predinštalovanými mapami. Tie však v čase nákupu nie sú už najnovšie. O aktualizáciu máp sa musí preto obvykle postarať sám zákazník. UpToDate je unikátna služba, ktorá Vám ušetrí niekoľko hodín svojho drahocenného času. Zakúpením GPS navigácie a služby UpToDate dostanete GPS navigáciu s najnovšími mapami ihneď po dodaní. Mapy a ďalší obsah Vám odborne zaktualizujeme pred samotným predajom. Ak idete na dovolenku a nemáte na aktualizáciu máp čas, alebo sa aktualizáciou máp nechcete zaoberať, je táto služba určená práve Vám.

Vyberte si z ponuky GPS navigácií NAVON:

Príslušenstvo pre GPS navigácie NAVON:

Rýchla objednávka:

Vyskladajte si svoju zostavu. Iba u nás si môžete objednať navigáciu Navon s nainštalovanými mapami už pri dodaní (služba UpToDate). Alebo s príslušenstvom ako sú puzdra, nabíjačky, držiaky, fólie a pod.
Názov tovaru Počet ks

Aktualizácia navigácie pred dodaním:

Príslušenstvo:

Podrobná videorecenzia navigácie NAVON N750 s iGO Primo:


Akcia zima 2016-2017!

Kontakt

iGO live chat
SYNETICS s.r.o.
Email: info@i-go.sk

Tel: 02/ 4564 7094
PO-PI: 9-17:00

MiFi 2 - Internet do auta

Novinky


15.02.2017
Intergrovaný multimediálny systém so zabudovanou navigáciou iGO s mapami Európy (45 krajín) a 15,2 cm (6") dotykovým displejom s vysokým rozlíšením.
12.09.2016
Služba Becker Connect umožňuje aktualizáciu máp aj bez počítača a zabezpečí podrobné dopravné informácie.
15.07.2016
Nové modely Becker Active s a sl s kapacitnými displejmi, Wifi a revolučnou službou Becker Connect.
19.02.2016
Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.
15.12.2015
Získajte unikátnu navigáciu Becker s 6.2" displejom z limitovanej edície so zlatým logom, 12 GB pamäťou, radarmi a sprievodcom Marco Polo za bezkonkurenčnú cenu!
8.12.2015
MiFi 2 je ideálne riešenie mobilného internetu v aute a nielen v aute, ale kdekoľvek Ste. Pripojte až 10 zariadení zároveň a surfujte až 16 hodín na batérie.
16.07.2015
V júnovom čísle PC Revue bola uverejnená recenzia GPS navigácie Becker professional.5. Navigácia získala vynikajúce hodnotenie.
4.05.2015
Vynikajúce odolné GPS navigácie s navigačným softvérom iGO so špeciálnymi funkciami pre motocyklistov.
15.04.2015
GPS navigácie Becker Active s navigačným softvérom iGO s výborným pomerom výkon/cena. Magnetický aktívny držiak a displej s vysokým rozlíšením ako štandard.
24.03.2015
GPS navigácie Becker Professional s navigačným softvérom iGO pre najnáročnejších vodičov. Bezkompromisné funkcie a maximálna výbava.
17.03.2015
Výborne vybavené GPS navigácie Becker Transit s navigačným softvérom iGO Truck, so špeciálnou navigáciou pre nákladné autá, kamióny a karavany s doživotnou aktualizáciou.
31.01.2013
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové tablety NavOn Platinum Explorer s predinštalovaným navigačným systémom iGO primo 2.0.
21.11.2012
AppRadio GPS Kit je kompletné navigačné riešenie, ktoré prináša komfort vstavaných navigácií a flexibilitu aplikácií pre smartfóny. K dispozícii sú aj samostatné jednotky - cenovo dostupné Appradio DA02 pre iOS s 6,1" obrazovkou, alebo novinka AppRadio2 DA100 s 7" obrazovkou smartfóny iOS a Android.
11.06.2012
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové modely GPS navigácií NavOn Plus 2012 s navigačným softvérom iGO primo 2.0 a s bezplatnou doživotnou aktualizáciou máp.
26.01.2012
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nový držiak pre Apple iPhone špeciálne navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu v aute.
25.10.2011
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové modely GPS navigácií NavOn Lifetime s bezplatnou doživotnou aktualizáciou máp.
8.07.2011
V tomto článku Vám ukážeme prínosy, ktoré prinášajú riešenia s navigačným softvérom iGO primo pre bežného používateľa.
4.07.2011
Spoločnosť SYNETICS uvádza na slovenský trh nové modely GPS navigácií NavOn s najnovším navigačným softvérom iGO primo 1.2.1.
8.03.2011
Nová aplikácia prichádza na Apple iPhone s novými funkciami ako Google vyhľadávanie, "zelená cesta" alebo s realistickými 3D náhľadmi križovatiek. Aplikácia je kompletne prerobená obsahuje nový, ešte lepší navigačný algoritmus a vyše 100 vylepšení.
5.11.2010
Spoločnosť Nav N Go uviedla novú verziu navigačného softvéru Nav N Go iGO My Way 2010 pre Apple iPhone, ktorý prináša plnú podporu iOS4, navigáciu na pozadí, TTS a mnoho ďalších vylepšení.
25.10.2010
V predaji sú navigácie s navigačným softvérom iGO primo Truck, ktorý je určený pre profesionálnych vodičov nákladných áut, kamiónov, autobusov a pod.  iGO primo Truck obsahuje špeciálne funkcie a špeciálne mapy pre nákladnú dopravu.
21.10.2010
Ku každej navigácii NAVON dostanete zadarmo nanopodložku a voňavku do auta s logom iGO!
14.10.2010
Pozrite si podrobnú videorecenziu navigácie NAVON N750.
5.10.2010
Do ponuky sme zaradili zaujímavé GPS príslušenstvo pre mobilné telefóny, smartfóny, PDA, navigácie a notebooky.
2.09.2010
Navigácia NAVON N660 s navigačným softvérom iGO primo získala prestížne ocenenie TIP redakcie PCREVUE.
2.07.2010
Ak sa chystáte na dovolenku do exotickej krajiny, nemusíte si už mapu pre svoje iGO kupovať, ale môžete si ju prenajať za zlomok ceny.
24.06.2010
Chcete lacný navigačný softvér pre smartfóny s OS Windows Mobile? Iba za 79€ teraz kúpite obľúbený navigačný softvér iGO 8 s mapami 43 krajín Európy. iGO 8 sa dodáva na 4GB microSD karte, na ktorej je aj prémiový obsah a bonusové hry.
9.06.2010
Nový revolučný navigačný softvér Nav N Go iGO primo prichádza na Slovensko. Viac ako 30 nových funkcií, jednoduché intuitívne prostredie pre začiatočníkov aj profesionálnych používateľov.
7.06.2010
Prinášame Vám nový revolučný navigačný systém iGO primo, ktorý obsahuje viac ako 30 nových funkcií. iGO primo si môžete zakúpiť v GPS navigáciách zn. NAVON.
12.03.2010
Spoločnosť Nav N GO uviedla nový navigačný systém iGO primo pre navigačné zariadenia. Pozrite si hlavné novinky vo videoprezentácii.
27.11.2009
Vo vianočnej akcii dostanete k iGO 8 čítačku kariet microSD/microSDHC zadarmo.
20.11.2009
Spustili sme nový E-Shop na navigačné produkty Nav N Go.
19.11.2009
Nav N Go iGO 8 je dostupné aj na 816 GB microSD kartách.
9.11.2009
Spoločnosť Nav N Go predstavuje navigačné riešenie pre platformu Android. iGO Amigo pre Android prináša skutočnú 3D vizualizáciu, rýchle plánovanie trás a zjednodušené používateľské rozhranie.
5.11.2009
Navigačný softvér iGO 8 dostanete teraz so zárukou najnovších máp.
4.08.2009
Nav N Go uvoľnila novú navigačnú aplikáciu iGO My way 2009 pre Apple iPhone. Aplikáciu je možné stiahnuť cez App Store už dnes.
27.03.2009
K existujúcim 12tim krajinám východnej Európy, pridáva Nav N Go ďalších 6 štátov: Cyprus, Českú Republiku, Slovinsko a 3 pobaltské štáty.

Produktové stránky